Біда копірайтингу як способу заробітку в інтернеті

Величазна кількість людей прагне отримувати додатковий прибуток, для того щоб не витрачати основні кошти, чи збільшити свій прямий дохід. Проте, є й такі, котрі бажають працювати лише в інтернеті. На це може бути безліч причин, наприклад: сімейні обставини, стан здоровя або ж привязаність до певного місця. Найкращим варіантом для таких людей стає заробіток на написанні (копірайт) або корегуванню і зміненні (рерайт) текстів.
Така робота вимагає від авторів високого рівня розвитку і знань. Людина повинна не лише бути творчою, але й добре розумітися на правильності оформлення і написанні текстів. Тобто, коротше кажучи, такий вид діяльності вимагає певних зусиль, проте, оплата - мізерна.
Копірайтинг як і рерайтинг оплачуюються за кількістю знаків у написаному тексті. Оплата зазвичай виставляється за тисячу знаків. Наприклад, автор пише статтю на 3000 знаків без пробілів і за кожну тисячу отримує 0,2 долари. Трагічним є те, що це і є реальною ціною. Тобто, виконавець трудиться, придумуючи і перефразовуючи інколи безглузді і заплутані тексти, в яких безліч помилок, і отримує за це мізерну платню.
Причиною цього є бажання замовників заробити на експлуататорській праці нових виконавців, котрі не мають відгуків і рейтингу, але по-суті роблять ту ж роботу. Також причиною низької оплачуваності копірайту та рерайту є те, що молоді автори виставляюють свої роботи по надзвичайно низькій ціні, хоч вони можуть бути ідеальними. Таким чином вони значно зменшують середню вартість статей в усій системі. Щоб цього уникунути потрібно перестати дозволяти експлуатувати себе і почати вказувати реальну ціну на свої роботи, з урахуванням затраченого часу і зусиль. Якщо так буде робити кожен автор, то тоді зявиться шанс зламати систему і змусити замовників плати достойну плату за реальну працю авторів, які інколи докладають величезні зусилля щоб створити статтю з дотриманням усіх вимог і ключів.



Источник: http://wmmail.ru/index.php?cf=articles-viewmyart&artid=32042
Категория: Информационные технологии и интернет | Добавил: Саша (17.07.2019) | Автор: Александр Ярош E W
Просмотров: 329 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar